Zaproszenie dla nauczycieli

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Chodzieży zaprasza wszystkich chętnych nauczycieli do udziału w grupie warsztatowej, pt. „Matematyka... królową uczniowskich lęków?”. Podczas pracy poznamy między innymi przyczyny niepowodzeń w nauce matematyki oraz sposoby na zachęcenie dzieci do rozwijania kompetencji matematycznych.

Grupę poprowadzi psycholog – psychoterapeuta Agnieszka Widomska. Osoby chętne prosimy o kontakt telefoniczny z Poradnią (672812531 lub 603 750 533) lub mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) i podanie nazwiska, miejsca pracy oraz telefonu kontaktowego (najlepiej komórkowego).

Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu we wtorki (w okresie od października do grudnia) od godziny 16:00 do 17:30. Proponowany termin pierwszego spotkania 10.10.2017r. o godz. 16:00.