This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Zaproszenie dla nauczycieli

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Chodzieży zaprasza wszystkich chętnych nauczycieli do udziału w grupie warsztatowej, pt. „Matematyka... królową uczniowskich lęków?”. Podczas pracy poznamy między innymi przyczyny niepowodzeń w nauce matematyki oraz sposoby na zachęcenie dzieci do rozwijania kompetencji matematycznych.

Grupę poprowadzi psycholog – psychoterapeuta Agnieszka Widomska. Osoby chętne prosimy o kontakt telefoniczny z Poradnią (672812531 lub 603 750 533) lub mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) i podanie nazwiska, miejsca pracy oraz telefonu kontaktowego (najlepiej komórkowego).

Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu we wtorki (w okresie od października do grudnia) od godziny 16:00 do 17:30. Proponowany termin pierwszego spotkania 10.10.2017r. o godz. 16:00.