This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Zaproszenie dla nauczycieli

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Chodzieży zaprasza wszystkich chętnych nauczycieli do udziału w grupie warsztatowej, pt. „Matematyka... królową uczniowskich lęków?”. Podczas pracy poznamy między innymi przyczyny niepowodzeń w nauce matematyki oraz sposoby na zachęcenie dzieci do rozwijania kompetencji matematycznych.

Grupę poprowadzi psycholog – psychoterapeuta Agnieszka Widomska. Osoby chętne prosimy o kontakt telefoniczny z Poradnią (672812531 lub 603 750 533) lub mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) i podanie nazwiska, miejsca pracy oraz telefonu kontaktowego (najlepiej komórkowego).

Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu we wtorki (w okresie od października do grudnia) od godziny 16:00 do 17:30. Proponowany termin pierwszego spotkania 10.10.2017r. o godz. 16:00.