This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Grupa dla nauczycieli - zapraszamy!

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Chodzieży zaprasza wszystkich chętnych nauczycieli do udziału w grupie warsztatowej, pt. „Rodzic w szkole – przyjaciel czy wróg”. Podczas pracy zastanowimy się nad przyczynami trudności w relacjach między nauczycielami a rodzicami. Będziemy szukać sposobów na zachęcenie rodziców do udziału w zebraniach. Podzielimy się własnymi doświadczeniami, co pomoże nam uczynić relacje jeszcze bardziej satysfakcjonującymi dla wszystkich stron.

   Grupę poprowadzi psycholog – psychoterapeuta Agnieszka Widomska. Osoby chętne prosimy o kontakt telefoniczny (672812531 lub 603 750 533) z Poradnią i podanie nazwiska, miejsca pracy oraz telefonu kontaktowego (najlepiej komórkowego).

            Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu we wtorki od godziny 16:00 do 17:30. Proponowany termin pierwszego spotkania 04.10.2016r. o godz. 16:00.