Ferie w Poradni

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Chodzieży zaprasza dzieci na realizowane podczas ferii zimowych następujące zajęcia:

1. „Klub Sówki Mądrej Główki” – na których w formie zabawy rozwijać będziemy umiejętność czytania ze zrozumieniem. Zajęcia skierowane są do dzieci z klas III szkół podstawowych. Odbywać się będą codziennie, w pierwszym tygodniu ferii zimowych (w godzinach: 9.00 – 10.15).
  2. Trzy, dwa, jeden…. Gramy! – zajęcia skierowane dla dzieci z klas II szkół podstawowych, na których doskonalić będziemy podstawowe umiejętności szkolne (czytanie, pisanie i liczenie), wykorzystując do tego celu różnego rodzaju gry (planszowe, karciane, logiczne i inne). Odbywać się one będą codziennie, w pierwszym tygodniu ferii zimowych (w godzinach: 11.00 – 12.15).

Zajęcia prowadzą pedagodzy: Agnieszka Migdalczyk – Mocarska i Maria Kozdroń. Zapisy i szczegółowe informacje: w siedzibie Poradni (ul. Składowa 5) oraz telefonicznie: 672812531. Informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona, a zgłoszenia przyjmujemy do dnia 25.01.2017 roku.

Ponadto przypominamy, że trwa nabór na realizowane w naszej Poradni po raz kolejny „Ferie z wyobraźnią” (szczegóły w Poradni). ZAPRASZAMY!