This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Ferie w Poradni

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Chodzieży zaprasza dzieci na realizowane podczas ferii zimowych następujące zajęcia:

1. „Klub Sówki Mądrej Główki” – na których w formie zabawy rozwijać będziemy umiejętność czytania ze zrozumieniem. Zajęcia skierowane są do dzieci z klas III szkół podstawowych. Odbywać się będą codziennie, w pierwszym tygodniu ferii zimowych (w godzinach: 9.00 – 10.15).
  2. Trzy, dwa, jeden…. Gramy! – zajęcia skierowane dla dzieci z klas II szkół podstawowych, na których doskonalić będziemy podstawowe umiejętności szkolne (czytanie, pisanie i liczenie), wykorzystując do tego celu różnego rodzaju gry (planszowe, karciane, logiczne i inne). Odbywać się one będą codziennie, w pierwszym tygodniu ferii zimowych (w godzinach: 11.00 – 12.15).

Zajęcia prowadzą pedagodzy: Agnieszka Migdalczyk – Mocarska i Maria Kozdroń. Zapisy i szczegółowe informacje: w siedzibie Poradni (ul. Składowa 5) oraz telefonicznie: 672812531. Informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona, a zgłoszenia przyjmujemy do dnia 25.01.2017 roku.

Ponadto przypominamy, że trwa nabór na realizowane w naszej Poradni po raz kolejny „Ferie z wyobraźnią” (szczegóły w Poradni). ZAPRASZAMY!