This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Ferie w Poradni

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Chodzieży zaprasza dzieci na realizowane podczas ferii zimowych następujące zajęcia:

1. „Klub Sówki Mądrej Główki” – na których w formie zabawy rozwijać będziemy umiejętność czytania ze zrozumieniem. Zajęcia skierowane są do dzieci z klas III szkół podstawowych. Odbywać się będą codziennie, w pierwszym tygodniu ferii zimowych (w godzinach: 9.00 – 10.15).
  2. Trzy, dwa, jeden…. Gramy! – zajęcia skierowane dla dzieci z klas II szkół podstawowych, na których doskonalić będziemy podstawowe umiejętności szkolne (czytanie, pisanie i liczenie), wykorzystując do tego celu różnego rodzaju gry (planszowe, karciane, logiczne i inne). Odbywać się one będą codziennie, w pierwszym tygodniu ferii zimowych (w godzinach: 11.00 – 12.15).

Zajęcia prowadzą pedagodzy: Agnieszka Migdalczyk – Mocarska i Maria Kozdroń. Zapisy i szczegółowe informacje: w siedzibie Poradni (ul. Składowa 5) oraz telefonicznie: 672812531. Informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona, a zgłoszenia przyjmujemy do dnia 25.01.2017 roku.

Ponadto przypominamy, że trwa nabór na realizowane w naszej Poradni po raz kolejny „Ferie z wyobraźnią” (szczegóły w Poradni). ZAPRASZAMY!